Incident Status Location Adware:Adware/Gator No disinfected C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Gain Publishing Adware:Adware/KeenValue No disinfected Windows Registry Adware:Adware/Twain-Tech No disinfected C:\WINDOWS\smdat32a.sys Adware:Adware/Findspy No disinfected C:\Documents and Settings\John\Favorites\ Free Hidden Cams World - Realtime.url Adware:Adware/Adsmart No disinfected C:\WINDOWS\System32\thun.dll Adware:Adware/Findspy No disinfected C:\Documents and Settings\John\Favorites\ Free Hidden Cams World - Realtime.url Adware:Adware/Findspy No disinfected C:\Documents and Settings\John\Favorites\ Free Spy Cam - Realtime.url Adware:Adware/Twain-Tech No disinfected C:\WINDOWS\smdat32a.sys Adware:Adware/Twain-Tech No disinfected C:\WINDOWS\smdat32m.sys Adware:Adware/CWS.Flsmngr No disinfected C:\WINDOWS\system32\flsmngr.dll Adware:Adware/BrilliantDigitalNo disinfected C:\WINDOWS\system32\MSINET.OCX Adware:Adware/Adsmart No disinfected C:\WINDOWS\system32\thun.dll