Malwarebytes Anti-Malware www.malwarebytes.org Vizsgálat dátuma: 2015.01.14. Vizsgálat ideje: 10:23:23 Naplófájl: Rendszergazda: Igen Verzió: 2.00.4.1028 Malware adatbázis: v2015.01.14.01 Rootkit adatbázis: v2015.01.07.01 Licenc: Free Malware védelem: Letiltva Rosszindulatú webhelyek elleni védelem: Letiltva Önvédelmi: Letiltva OS: Windows 7 Service Pack 1 CPU: x86 Fájlrendszer: NTFS Felhasználó: Niki Vizsgálati típus: Egyéni vizsgálat Eredmény: Kész Átvizsgált objektum: 500784 Eltelt idő: 1 ó., 54 p., 22 mp Memória: Engedélyezve Indítópult: Engedélyezve Fájlrendszer: Engedélyezve Archívumok: Engedélyezve Rootkitek: Letiltva Heurisztikus: Engedélyezve PUP: Engedélyezve PUM: Engedélyezve Folyamat: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Modulok: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Beállításkulcs: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Beállításazonosító: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Beállításjegyzék adatok: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Mappa: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Fájl: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) Fizikai szektorok: 0 (Nem észleltem rosszindulatú elemeket) (end)