PAGEDU64Db, @IdPAGE!PAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE PAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE++S+QQ!Pr.RttPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGE4& PAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEpޟl0 PAGEPGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEPAGEH ! x4Q8@7PHqP\1 cWspsys.sys3:crashdmp.sys0dump_ataportДdump_atapi.sД`dump_dumpfve`@]1 D@++S+QQ!Pr.Rt @@@@P7 6 P6 7 15 *IPooL@;XM@a====PooL @;XM@>hhӿhPooL0@;XMh)a kPooL@@;XM`*Ng-͠^'- g-PooLP@;XM`&,>1[@AZ, >PooL`@;XM WA ( bPooLp@;XM ( ¯އ¯PooL@;XM-)L1I*QLLPooL@;XM@:KnAE3j)fnPooL@;XM@T3>9! 99PooL@;XM 4cQs_cPooL@;XM`^ DPooL@;XM`ѯQ b|QFQPooL@;XM ]|P4Q  44PooL@;XM M3ÐyS ÐPooL@;XMR8G[5GH8GPooL@;XM@[0GR  URˠRPooL @;XM@URf˿wPooL@;XM@q}PooL@;XM@rPooL @;XM60 +PooL0@;XM`+lR l~lPooL@@;XM`l : ( PooLP@;XM W2!gWcWPooL`@;XM gW-O X)OGZ-OPooLp@;XMX)O+<aZE'<C+<PooL@;XM@E'<lATvl,wlPooL@;XM@vl@5h YJ<51J@5PooL@;XMYJ<5<QM:<PooL@;XM`63Mq Y2M]3MPooL@;XM`Y1M7(%+PooL@;XM 7( x   PooL@;XM  ! PooL@;XM!!brPooL@;XM r#PNeWʴbeyjWH%'8`tkxq k  kϜkWR#W0P *@*@ * * ** *@** *pcL%jЧ(PEjJx0((jHHFJjhhm-:BvjjjjNqNq+m0((jHHjhhjM1M1uйv0(Lvj8jPj(( jHHjhhjjdNjjeAj((9jHH|\j00JBr00 0 nr0Cajj1kk((xLkHHk@]0?~0h ktk3kۓۓ ܉0k88Hfo1HH`khhmk=m0"k$k&k(k((K,kHHw-kSr0P3ks5k6k8k**,L1((?kHH*Vhh]VCkcFk̭Hk@LkЗƓ@Ah@AhTy0HHTkhhVkp[p[Ϻm0Yk1^k-`k ck(({%dkHH2gk@@Ow0lk Eqk0f0f&2vk(((xkHHzk@@0|~kkFk@X@X`#0s'i@G @G =~0HHXkhhk0i0i3kkPt`Pt`1O20Ls0Ls+w0HHϟk`SW`SWGe1k0<0<;0R~k0,0,zD1k((#kHH~khhpk   y0 wkkk-k  I1@ѕ@ѕK1HHakhhJk>Mk[kq}kYk_k((fk@h@h&Q0hhk0, pE]>%z00P0P}V0kk00~0((\k00"700\0\lDIl0̕0̕az0llф!l@1@/ 00 0 Js0hhg(lG)lQY,lˎ/l1l??\((;[5lHHDR9l3b3bn08LlhhMlƄPlRl@Q@QVd20Q0Am0Zl((/]lHH R_lhhv`l3dlMdl-il9kl/ml((olHH erlhh`tlvlxl]zlff&}0@Qg@Qg((ڸlHHQlhh6lHl  u1l"ll((5lHH6dlhh'l[l켟lj0% ,l00<@q}vl0/l((oXlHH\lu:l0@!0' l0Pj@Ql@Qls00;0;̒00|P0|P#:( ( +Zjƶ ƶ Krl0h h Cq^j  l00L0L|l0UUl0  hj  5`( ( mjH H ojh h nrj  .uj  )wj   yj 407l0  ~j0̓0̓l0@@l0h h pj  Wj  Ej@s@sب1  j@ @ dRo0( ( ړjH H 9jh h Fj , ,\o0  ej˵p l0  j  j( ( jH H jh h ^jX .X .od0[;@  00@@PP``pp  00@@PP``ppV Ds'2]j/K  lPZ{9\ipޟl0н ? սd[ "jwZS ? R ? `  ] 7@Sr0hhol>o):@@@@ }(""*c Q RJ|. gwTg9eAmn_ ctIaW29_bH D /AuthenticAMD};  6% `?g`?XHG}DH>蜟pp    v#zHHe#] p.h0FpX@0 S@NPLuUJžScsrss.exex? hsh. ;2 Y"JΜ;QKL(h. (MH`<c`< P vbT­]N `((켟l0f|nWXZ''XJTXXR # `X!`?$_pp蜟8eX^#X`  8Ow88``Ҷe|Lh8>!!t. R0  \SRt0 0 x[S(SNpMw \x[SXpS \9rx[XS3++S++ !"t"JwNpMw00X00S 0 0Bp0 Մ)ZJw"\Byx[" \p""JwNpMwJw` \T2Jw"\eM" !t.NpMw3+KDBG@0, @IIpi`` Y   UUbh$ca`b`a@id W(- `Ȕ8`a`Td0T4 la, h0`0 P( 8`|8(pd8(o!S $8`i p @3+@#S  HDS00^-UZg]("ZP0aMM0e[J@b'[JH@wfZ0P`ҬS AQ  _jpPxp"1*ZP[J {)*Zx00B*Z`+,%.Z 0PdOx@Xh4*Z)t_Y(ph[JŜ[Jp(ǽP0 j4Y e[J 0V Q8 ʣK uIZ  @DV[J@ `pzܑIZ 0!Z@*Z 'Z@ (Pw0X 0^K[J  1/NO8 E zёIZ T~XZ ZdZ8`BXZ@chXZD@#[@1#[]!Lp7'ȒLH^XJ0<0|IZ  ][JH _~LA!\QPPVH`L`Μ[@Ԝ[X@Ҝ[BL t#[h@#[0UL0 [J`p6[J0o>[JPZX`?[J`b[Jtb[J`ͫc[J&q[J[JX Q|YUb>L"\XHp+,#[-PGY`1{[JP1`%mIZP4LIZP5"[JX 7"IZ8@/Z:00LY`@?GY _+Z $nUpP!?_.[J0QpL~IZhg[J3[(@ ٽ#[@`FLPB[J0 +Z  X5M `@ݑ`[J`%P]@rL%._,IZ&@pLh&B[J&DQoL'K'[Jp'F[J'@Ŵ[J (0[Jx(_#.Z( XL() ձ@Y)P)IZ)00ou]V0*rvgV*`  (l'gV*R[J0+`A`]oKZ+`2B1 Z+At[J(,x[J,P[J,@e[J@-Ф0 [J-ٰ6Y-ЧB[JH.AXZ.ШRD@XZ.`AF?XZP/aL/Ы[J0[JX0X`b[J0k`p0`0azâZ(109Y1QBٽ#[1`@+5D#[82P[J2ke[J2 ёIZ83p[Z3W3@IZ3Z@4]Z4@1Z4 :`WH5P[tZ5` Vp~W5`4OX6`lAZ6P*p DZ6:*h[JP7;bP!\SystemRoot\system32\ntoskrnl.exe\SystemRoot\system32\hal.dll\SystemRoot\system32\kdcom.dll.\SystemRoot\system32\mcupdate_AuthenticAMD.dll\SystemRoot\system32\PSHED.dll\SystemRoot\system32\CLFS.SYS\SystemRoot\system32\CI.dll)\SystemRoot\system32\drivers\Wdf01000.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WDFLDR.SYS%\SystemRoot\system32\drivers\ACPI.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WMILIB.SYS)\SystemRoot\system32\drivers\msisadrv.sys$\SystemRoot\system32\drivers\pci.sys)\SystemRoot\system32\drivers\vdrvroot.sys(\SystemRoot\System32\drivers\partmgr.sys'\SystemRoot\system32\drivers\volmgr.sys(\SystemRoot\System32\drivers\volmgrx.sys'\SystemRoot\system32\drivers\pciide.sys(\SystemRoot\system32\drivers\PCIIDEX.SYS)\SystemRoot\system32\DRIVERS\amdide64.sys)\SystemRoot\System32\drivers\mountmgr.sys&\SystemRoot\system32\drivers\atapi.sys(\SystemRoot\system32\drivers\ataport.SYS(\SystemRoot\system32\drivers\amdxata.sys'\SystemRoot\system32\drivers\fltmgr.sys)\SystemRoot\system32\drivers\fileinfo.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\Ntfs.sys&\SystemRoot\System32\Drivers\msrpc.sys'\SystemRoot\System32\Drivers\ksecdd.sys$\SystemRoot\System32\Drivers\cng.sys$\SystemRoot\System32\drivers\pcw.sys'\SystemRoot\System32\Drivers\Fs_Rec.sys%\SystemRoot\system32\drivers\ndis.sys&\SystemRoot\system32\drivers\NETIO.SYS(\SystemRoot\System32\Drivers\ksecpkg.sys&\SystemRoot\System32\drivers\tcpip.sys)\SystemRoot\System32\drivers\fwpkclnt.sys(\SystemRoot\system32\drivers\avgRvrt.sys'\SystemRoot\system32\drivers\avgVmm.sys)\SystemRoot\system32\drivers\vmstorfl.sys(\SystemRoot\system32\drivers\volsnap.sys&\SystemRoot\System32\Drivers\spldr.sys)\SystemRoot\System32\drivers\rdyboost.sys$\SystemRoot\System32\Drivers\mup.sys)\SystemRoot\System32\drivers\hwpolicy.sys'\SystemRoot\System32\DRIVERS\fvevol.sys%\SystemRoot\system32\drivers\disk.sys)\SystemRoot\system32\drivers\CLASSPNP.SYS*\SystemRoot\system32\drivers\avgbuniva.sys)\SystemRoot\system32\drivers\avgbloga.sys*\SystemRoot\system32\drivers\avgbidsha.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\cdrom.sys&\SystemRoot\system32\drivers\avgSP.sys'\SystemRoot\system32\drivers\avgSnx.sys#\SystemRoot\system32\drivers\ks.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\Null.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Beep.SYS$\SystemRoot\System32\drivers\vga.sys)\SystemRoot\System32\drivers\VIDEOPRT.SYS)\SystemRoot\System32\drivers\watchdog.sys'\SystemRoot\System32\DRIVERS\RDPCDD.sys)\SystemRoot\system32\drivers\rdpencdd.sys)\SystemRoot\system32\drivers\rdprefmp.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\Msfs.SYS%\SystemRoot\System32\Drivers\Npfs.SYS$\SystemRoot\system32\DRIVERS\tdx.sys$\SystemRoot\system32\DRIVERS\TDI.SYS$\SystemRoot\system32\drivers\afd.sys(\SystemRoot\system32\drivers\avgRdr2.sys&\SystemRoot\System32\DRIVERS\netbt.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\wfplwf.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\pacer.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\netbios.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\serial.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\wanarp.sys'\SystemRoot\system32\drivers\termdd.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\rdbss.sys)\SystemRoot\system32\drivers\nsiproxy.sys)\SystemRoot\system32\drivers\mssmbios.sys-\??\C:\Windows\SysWOW64\drivers\HWiNFO64A.SYS)\SystemRoot\System32\drivers\discache.sys$\SystemRoot\system32\drivers\csc.sys%\SystemRoot\System32\Drivers\dfsc.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\blbdrive.sys/\SystemRoot\system32\drivers\avgbidsdrivera.sys)\SystemRoot\system32\drivers\avgArPot.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\tunnel.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\amdppm.sys(\SystemRoot\system32\drivers\wmiacpi.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\atikmpag.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\atikmdag.sys(\SystemRoot\System32\drivers\dxgkrnl.sys(\SystemRoot\System32\drivers\dxgmms1.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\HDAudBus.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\Rt64win7.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\usbohci.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\USBPORT.SYS(\SystemRoot\system32\DRIVERS\usbehci.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\1394ohci.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\serenum.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\parport.sys-\SystemRoot\system32\DRIVERS\CompositeBus.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\AgileVpn.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\rasl2tp.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\ndistapi.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\ndiswan.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\raspppoe.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\raspptp.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\rassstp.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\rdpbus.sys)\SystemRoot\system32\drivers\kbdclass.sys)\SystemRoot\system32\drivers\mouclass.sys'\SystemRoot\system32\drivers\swenum.sys&\SystemRoot\system32\DRIVERS\umbus.sys'\SystemRoot\system32\drivers\usbhub.sys(\SystemRoot\System32\Drivers\NDProxy.SYS)\SystemRoot\system32\drivers\AtihdW76.sys(\SystemRoot\system32\drivers\portcls.sys%\SystemRoot\system32\drivers\drmk.sys(\SystemRoot\system32\drivers\ksthunk.sys)\SystemRoot\system32\drivers\RTKVHD64.sys\SystemRoot\System32\win32k.sys&\SystemRoot\System32\drivers\Dxapi.sys)\SystemRoot\System32\Drivers\crashdmp.sys-\SystemRoot\System32\Drivers\dump_dumpata.sys+\SystemRoot\System32\Drivers\dump_atapi.sys-\SystemRoot\System32\Drivers\dump_dumpfve.sys(\SystemRoot\system32\drivers\usbccgp.sys%\SystemRoot\system32\drivers\USBD.SYS'\SystemRoot\system32\drivers\hidusb.sys)\SystemRoot\system32\drivers\HIDCLASS.SYS)\SystemRoot\system32\drivers\HIDPARSE.SYS'\SystemRoot\system32\DRIVERS\kbdhid.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\mouhid.sys(\SystemRoot\system32\DRIVERS\monitor.sys\SystemRoot\System32\TSDDD.dll\SystemRoot\System32\cdd.dll\SystemRoot\System32\ATMFD.DLL&\SystemRoot\system32\drivers\luafv.sys*\SystemRoot\system32\drivers\avgMonFlt.sys'\SystemRoot\system32\drivers\avgStm.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\lltdio.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\rspndr.sys%\SystemRoot\system32\drivers\HTTP.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\bowser.sys'\SystemRoot\System32\drivers\mpsdrv.sys'\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb10.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\mrxsmb20.sys'\SystemRoot\system32\drivers\peauth.sys'\SystemRoot\System32\DRIVERS\srvnet.sys)\SystemRoot\System32\drivers\tcpipreg.sys,\SystemRoot\system32\drivers\WinisoCDBus.sys%\SystemRoot\System32\DRIVERS\srv2.sys$\SystemRoot\System32\DRIVERS\srv.sys)\SystemRoot\system32\DRIVERS\asyncmac.sys'\SystemRoot\system32\drivers\WudfPf.sys0 8H49D89<9<: 蜟pp    v#zHHe#] p.h0FpX@0 S@NPLuUJžScsrss.exex? hsh. ;2 Y"JΜ;QKL(h. (MH`<c`< P vbe\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\SystemEnableLUAEnableVirtualizationEnableInstallerDetectionDevOverrideEnableEnableCpuQuotaTerminating critical thread 0x%p (in %s) Terminating critical process 0x%p (%s) Break, or Ignore (bi)? Critical thread 0x%p (in %s) exited Critical process 0x%p (%s) exited DebuggerUseLargePagesntdll.dllEnableLowVaAccessNodeOptionsIoPriorityPagePriorityCpuPriorityClassWorkingSetLimitInKBMitigationOptionsWow64RAW\Registry\Machine\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution OptionsUseFilterFilterFullPath\NLS\NlsSectionCP%d\NLS\NlsSectionNORM%.8x\SystemRoot\System32\c_%.3d.nls\Registry\Machine\System\CurrentControlSet\Control\Nls\Normalization\SystemRoot\System32\%s%s%%%u%%%u!%s!hchsMUI#%u!(Flags & ~HEAP_CREATE_VALID_MASK)(HeapHandle != NULL)S-1-0xRtlQueryRegistryValues: Miscomputed buffer size at line %d \REGISTRY\USER\TimeZoneInformationTZITime ZonesActiveTimeBiasSystem Volume Information\SystemRoot\bootstat.dat!!! RTLMUI: Reusing LocaleBuffer !!!\Registry\Machine\System\CurrentControlSet\Control\ProductOptionsProductTypeWinNtLanmanNtServerNt.hotp1 Invalid fixup information (padding) None%s (no change) %08I64X: VA32 %08X -> %08X %s %08I64X: PC32 %08X -> %08X (target %p) %s %08I64X: VA64 %016I64X -> %016I64X %s %08I64X: Unknown Invalid source hotpatch validation range Invalid target validation range Validation failure. Source = %p, Target = %p, Size = %x Invalid hotpatch validation array pointer Skipping hook-specific validation range during global validation Validation failed for global range %u of %u Invalid hotpatch validation pointer in hook record Hook type not yet implemented Invalid hotpatch base address Invalid target base address Invalid hotpatch hook pointer Hotpatch loaded > 2GB from target image Invalid hotpatch relative address %08I64X: jmp %08X (PC+%08X) { %02X } Unsupported template type Invalid hook type specified No hooks defined in hotpatch Invalid hotpatch hook array pointer Inserting %u hooks into target image \SeLsaCommandPort?-EveryoneIncludesAnonymous\Registry\Machine\System\CurrentControlSet\Control\Lsa\Sessions\0\DosDevices\%08x-%08x\Global??DISABLE_INTEGRITY_CHECKSTESTSIGNINGCrashOnAuditFail``L`P``ʩWWWW`  8    5"Z\Windows\System32\rpcrt4.dll 0 8w "Z8w\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\kernel32.dll@K0 Jw "ZJw\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\ntdll.dll 0 W1[J\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\svchost.exe 0 6@ %[6\Device\HarddiskVolume3\Program Files\AVG\Antivirus\x64\aswhooka.dll 0  (9"Z\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\KernelBase.dll 1 S ޻(gcUS\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\sechost.dllV1  p ?N\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\msvcrt.dll1  5"Z\Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\rpcrt4.dll1 z \Device\HarddiskVolume3\Windows\System32\apisetschema.dll` 62 `  Ю/ } svchost.exeC:\Windows\System32\svchost.exe -k WerSvcGroup 8 C C d x8 MC )C d x8 Jo o x8 o yo  x8 U ં @x8  @x8 X  ` x8  s ` x8  <  x8   x`ʩ `EtwR`Tx[QR!u&Q!!!t. R0  \SRt0 0 x[S(SNpMw \x[SXpS \9rx[XS3++S++ !"t"JwNpMw00X00S 0 0Bp0 Մ)ZJw"\Byx[" \p""JwNpMwJw` \T2Jw"\eM" !t.NpMw3+`N@HHPjH]<Pn"fHHPjH=<PofHHPjH<PpfHHPjH;PqfHHPjH;PrfHHPjH;PsfHHPjH;PtbfHHPjH};PuBfHHPjH];Pv"fHHPjH=;PwfHHPjH;PxfHHPjH:PyfHHPjH:PzfHHPjH:P{fHHPjH:P|bfHHPjH}:P}BfHHPjH]:P~"fHHPjH=:PfHHPjH:PfHHPjH9PfHHPjH9PfHHPjH9PfHHPjH9PbfHHPjH}9PBfHHPjH]9P"fHHPjH=9PfHHPjH9PfHHPjH8PfHHPjH8PfHHPjH8PfHHPjH8PbfHHPjH}8PBfHHPjH]8P"fHHPjH=8PfHHPjH8PffH('H(HD$ HL$HT$LD$LL$ H0eH % HSapeH % H@eL% MSHD$@IHD$0IBDHlH;D$8uLD$hL P LD$8L rMMD e%P<} D"HD$0H%t.HL$@HD$(HH;D$8tHD$`HD$ LL$XLD$PHT$H\ HD$ E3E33E ffffffH)t$0)|$@D)D$PD)L$`D)T$pD)$D)$D)$D)$D)$H$D D$(s D"IL$LT$ 譕t H |$(sD$(D"H$(t$0(|$@D(D$PD(L$`D(T$pD($D($D($D($D($H̐ H HA HA HAD HAVIfIpArYtfffffffH"HA"HA"HD"QVYfApHAX`YpfArQt3#HA HQ(##HA0HQ8##HQH3##e%JUt*ftfttD2A 0 H HA HA HAD HAVIfIpArYt!!HA HQ(!!HA0HQ8!!HA@HQH3#e%JUfD >LE tA2Dȋ A2A ZAA2AA 2AA p2AA203#HEXHU`##HEhHUp##H3##e%JUt*ftfttD2A 0feL %!!HEXHU`!!HEhHUp!!HExH3#e%JUt}ftvDE tA2D aA2 A2 G2 /220fAUtlII##II##I3##e%JUt*ftfttD2A 0ffffHD$@fD fD9@) H "HыH H3ffH8HL$0HT$ tHHhG. H=v8K HL$0HT$ eL%M@pI(HL$0HT$ LH8II;tceL %Lhf;BhuDL;Rr>L;R s8HJ@fD; s.N\eH %I tJ(ML+ZIIHJ0BHI;uffH8Ht$0HqHI]D D"HT$HHLD$PD$ aHT$HHL$PH@L$ D"@Ht$0H8fffffffH(LQIM3M3Af<u=7N\D D"EeH % A y uMLA1H H H+@OI@H@OA@t'A@tH <eL%A@tIQH [YeH % y wr1H H H+@OHxOH@OHA@tHeH % Qayu)t%}s a HeH % I MD"HeH %yztD"rBD"eH %@t%At,eH %A@t HeUft(E(M(U(] (e0(m@L]LULMLEeH %Au<3ҹH0eH%p#Ht%eH %HH;t I0HUHMHEHHHt<7HU(E(M(U(] (e0(m@L]LULMLEHUHMHEHHHHfDHHH\$0H|$8Ld$@H^L@tHUPH3IAL$]:N\tD"IL$HIIT$0AT$IL$HD$ )N\A:L$]tD"t/LMPLT$ ATRGDDumpBlob @ZueFC6W(5 3 '= F<! H 9[PQJ҂ZPQJW@X J[L@X J9fI`Jf;HpJBGJ0AJ"AJX)J(PJ#PJFPJ<PJ<>P pJ` J*J``WJK``WJC`PVJGP >O=OFP Y>OGP+cSQ Y GP+cSQ Y GP+cSQ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y GP+cSԂ Y }GP+cSԂ Y jGP+cS BN Y eGP+cS BN Y `GP+cS BN Y YGP+cSGZ Y A\[`XPh@\[`XPZt%\[`XPh$\[`XPZ`QL[[P;J$[[P;J$Z[P;J$Z[P;J$ \:DLgX $z 7Award Software International, Inc.F1105/17/2010Gigabyte Technology Co., Ltd.GA-MA785GM-US2H Gigabyte Technology Co., Ltd.GA-MA785GM-US2H Gigabyte Technology Co., Ltd. ## A Socket M2AMDAMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Processor     A0 /A1 ?A2 OA3  Internal Cache  Internal Cache  External Cache  External Cache PRIMARY IDE  FDD  COM1  LPT1   Keyboard  PS/2 MouseNo Detected USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB  USB PCI !PCI " PCI Express x16 #PCI Express x1 $n|US|iso8859-1n|US|iso8859-1r|CA|iso8859-1a|JP|unicode% &%@@ A0Bank0/1None None'%@@ A1Bank2/3None None(%@@ A2Bank4/5None None)%@@ A3Bank6/7None None*_% +&* ,'* - ?(* .@_)* / 0v`@0@??8R$i 4\J Xo1$@/@??85!R$i 4 Xo2" "+q" "+ rC@>;CHECAH<??CACGI 3" "+r" "+ $EBA<EJFEAJ >?BDBEFJ 4 zlCG4 l ~MHz ,Component Information&Configuration Data IdentifierFAMD64 Family 16 Model 2 Stepping 3(ProcessorNameStringPAMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Processor"VendorIdentifierAuthenticAMD o=ЎD*5-(AuthcAMDentiAuthcAMDenti# # @@@@MMAuthcAMDentiAuthcAMDenti####AMD Phenom(tm) 9AMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Pr850 Quad-Core Processorocessor0 0@@@@0 0@@@@ BB@@ BB@@00 00 @@ 00 @;蠰BHqF=ѐAPICGBT GBTUACPIFACPtGBT GBTUACPIHPET8%GBT GBTUACPIMCFG<4GBT GBTUACPISSDTDPTLTD POWERNOWTAMG*GBT GBT B0 HTL(,$LMT,FP\RJPH` $ 4cdromLR fV(9w?`7#}LR  "XGJtz4LR4cLP}SIe@pwv_\`0LR<<wyY|h_\`0+LR(p"XGJtz៨MU4LR8wyY|h_\`0N/LR4cLP}SIe@pwv_\`0LR4 cLP}SIe@pwv_\`0LR4 @ I|SCA 2H_\`0LR4 tRK5|Ԧ _\`0LR4 RK5|Ԧ _\`0LR4 RK5|Ԧ _\`0LR4 RK5|Ԧ _\`0LR4DRK5|Ԧ _\`0LR$x݊׆_\LR4 N] m_\`0LR  "XGJtz4LR  "XGJtz4LR $ "XGJtz4LR D "XGJtz4LR d "XGJtz4LR  "XGJtz4LR("XGJtzr4LR  "XGJtz4LR  "XGJtz4LR   "XGJtz4LR , "XGJtz4LR L "XGJtz4LR l "XGJtz4LR  "XGJtz4LR  "XGJtz4LR  "XGJtz4LR ! "XGJtz4LR4"  N] m_\`0LR4#,RK5|Ԧ _\`0LR4$`RK5|Ԧ _\`0LR4% I|SCA 2H_\`0eLR4& I|SCA 2H_\`0eLR4'cLP}SIe@pwv_\`0 LR4(0cLP}SIe@pwv_\`0 LR8)dwyY|h_\`0`gLR8*i 2zƝOx_\`0`gLR<+wyY|h_\`0`gLR<,wyY|h_\`0N/LR<-DwyY|h_\`0fLR<.wyY|h_\`0@dYLR</wyY|h_\`0 ZLR<0wyY|h_\`0 ZLR<14wyY|h_\`0PLR<2pwyY|h_\`0?LR<3wyY|h_\`0`