Jump to content

Welcome to Geeks to Go - Register now for FREE

Need help with your computer or device? Want to learn new tech skills? You're in the right place!
Geeks to Go is a friendly community of tech experts who can solve any problem you have. Just create a free account and post your question. Our volunteers will reply quickly and guide you through the steps. Don't let tech troubles stop you. Join Geeks to Go now and get the support you need!

How it Works Create Account
Photo

False System alert messages and Spyquake [CLOSED]


  • This topic is locked This topic is locked

#1
pepjag

pepjag

    Member

  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
Hi again guys. I need help with a new problem. I dled this thing called media codec, and it totally brought bad thing in my comp. For example, ads, many many ads. It brought Spyquake, and its undetectable by anti-everything. And its doing these System alert messages every 30 seconds and im getting pissed off. Please help me heres my log file.


Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 4:57:17 PM, on 5/25/2006
Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)

Running processes:
C:\WINNT\System32\smss.exe
C:\WINNT\system32\winlogon.exe
C:\WINNT\system32\services.exe
C:\WINNT\system32\lsass.exe
C:\WINNT\System32\ibmpmsvc.exe
C:\WINNT\system32\svchost.exe
C:\WINNT\System32\svchost.exe
C:\WINNT\System32\ccs.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
C:\WINNT\system32\spoolsv.exe
C:\WINNT\System32\Ati2evxx.exe
C:\WINNT\system32\cisvc.exe
C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\NPROTECT.EXE
C:\WINNT\System32\QCONSVC.EXE
C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\SPEEDD~1\NOPDB.EXE
C:\WINNT\system32\ZONELABS\vsmon.exe
C:\WINNT\Explorer.EXE
C:\WINNT\System32\atmclk.exe
C:\WINNT\System32\dcomcfg.exe
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
C:\PROGRA~1\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPHKMGR.exe
C:\WINNT\AGRSMMSG.exe
C:\Program Files\VERITAS Software\Update Manager\sgtray.exe
C:\WINNT\system32\dla\tfswctrl.exe
C:\Program Files\Common Files\AOL\1138586294\ee\AOLSoftware.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe
C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
C:\Program Files\Zone Labs\ZoneAlarm\zlclient.exe
C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe
C:\Program Files\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPONSCR.exe
C:\Program Files\Cisco Aironet\adu.exe
C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe
C:\Program Files\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY_1\TpScrex.exe
C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Distillr\acrotray.exe
c:\program files\common files\aol\1138586294\ee\aim6.exe
C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msnmsgr.exe
C:\WINNT\System32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\WINNT\system32\cidaemon.exe
C:\Program Files\Hijackthis\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://home.bellsouth.net/
R3 - URLSearchHook: AOLTBSearch Class - {EA756889-2338-43DB-8F07-D1CA6FB9C90D} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: (no name) - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: DriveLetterAccess - {5CA3D70E-1895-11CF-8E15-001234567890} - C:\WINNT\system32\dla\tfswshx.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll
O2 - BHO: AOL Toolbar Launcher - {7C554162-8CB7-45A4-B8F4-8EA1C75885F9} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O2 - BHO: NAV Helper - {A8F38D8D-E480-4D52-B7A2-731BB6995FDD} - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O2 - BHO: AcroIEToolbarHelper Class - {AE7CD045-E861-484f-8273-0445EE161910} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O2 - BHO: Nothing - {f79fd28e-36ee-4989-aa61-9dd8e30a82fa} - C:\WINNT\System32\hp100.tmp
O3 - Toolbar: Adobe PDF - {47833539-D0C5-4125-9FA8-0819E2EAAC93} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O3 - Toolbar: AOL Toolbar - {DE9C389F-3316-41A7-809B-AA305ED9D922} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINNT\System32\msdxm.ocx
O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {C4069E3A-68F1-403E-B40E-20066696354B} - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPLpr] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPEnh] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ATIModeChange] Ati2mdxx.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Synchronization Manager] mobsync.exe /logon
O4 - HKLM\..\Run: [TPHOTKEY] C:\PROGRA~1\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPHKMGR.exe
O4 - HKLM\..\Run: [TP4EX] tp4ex.exe
O4 - HKLM\..\Run: [AGRSMMSG] AGRSMMSG.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Tgcmd] "C:\Program Files\Support.com\bin\tgcmd.exe /server"
O4 - HKLM\..\Run: [ConfigSafe] C:\CFGSAFE\NTFSCLUP.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [CSScheduleCheck] C:\CFGSAFE\SCHWIZEX.EXE -CHECK
O4 - HKLM\..\Run: [StorageGuard] "C:\Program Files\VERITAS Software\Update Manager\sgtray.exe" /r
O4 - HKLM\..\Run: [dla] C:\WINNT\system32\dla\tfswctrl.exe
O4 - HKLM\..\Run: [HostManager] C:\Program Files\Common Files\AOL\1138586294\ee\AOLSoftware.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SSC_UserPrompt] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Zone Labs Client] C:\Program Files\Zone Labs\ZoneAlarm\zlclient.exe
O4 - HKLM\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [ADU] "C:\Program Files\Cisco Aironet\adu.exe" -nogui
O4 - HKLM\..\Run: [iTunesHelper] "C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [Aim6] "C:\Program Files\Common Files\AOL\Launch\AOLLaunch.exe" /d locale=en-US ee://aol/imApp
O4 - HKCU\..\Run: [Norton SystemWorks] "C:\Program Files\Norton SystemWorks\cfgwiz.exe" /GUID {05858CFD-5CC4-4ceb-AAAF-CF00BF39736A} /MODE CfgWiz
O4 - HKCU\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
O4 - HKCU\..\Run: [BgMonitor_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "C:\Program Files\Common Files\Ahead\lib\NMBgMonitor.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe" /WinStart
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msnmsgr.exe" /background
O4 - Global Startup: Acrobat Assistant.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Distillr\acrotray.exe
O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel present
O8 - Extra context menu item: &AOL Toolbar Search - c:\program files\aol\aol toolbar 3.0\resources\en-US\local\search.html
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O16 - DPF: RaptisoftGameLoader - http://www.miniclip....tgameloader.cab
O16 - DPF: {17492023-C23A-453E-A040-C7C580BBF700} (Windows Genuine Advantage Validation Tool) - http://go.microsoft....k/?linkid=48835
O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://update.micros...b?1138319139993
O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://update.micros...b?1138486575604
O16 - DPF: {7F8C8173-AD80-4807-AA75-5672F22B4582} (ICSScanner Class) - http://download.zone...canner37570.cab
O16 - DPF: {B495C654-5860-45D4-8EAA-5663B9393F33} (OVA Class) - http://go.microsoft....k/?linkid=49480
O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - "C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msgrapp.dll" (file missing)
O23 - Service: Ati HotKey Poller - Unknown owner - C:\WINNT\System32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: Symantec Event Manager (ccEvtMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
O23 - Service: Cisco Configuration Service (CCS) - Unknown owner - C:\WINNT\System32\ccs.exe
O23 - Service: Symantec Settings Manager (ccSetMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
O23 - Service: IBM PM Service (IBMPMSVC) - Unknown owner - C:\WINNT\System32\ibmpmsvc.exe
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: iPodService - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
O23 - Service: Norton AntiVirus Auto-Protect Service (navapsvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
O23 - Service: Norton AntiVirus Firewall Monitor Service (NPFMntor) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
O23 - Service: Norton UnErase Protection (NProtectService) - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\NPROTECT.EXE
O23 - Service: Norton Protection Center Service (NSCService) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Console\NSCSRVCE.EXE
O23 - Service: QCONSVC - Unknown owner - C:\WINNT\System32\QCONSVC.EXE
O23 - Service: Symantec AVScan (SAVScan) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\SAVScan.exe
O23 - Service: Symantec Network Drivers Service (SNDSrvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
O23 - Service: SPBBCSvc - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
O23 - Service: Speed Disk service - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\SPEEDD~1\NOPDB.EXE
O23 - Service: Symantec Core LC - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
O23 - Service: TrueVector Internet Monitor (vsmon) - Zone Labs, LLC - C:\WINNT\system32\ZONELABS\vsmon.exe

Attached Files


Edited by pepjag, 25 May 2006 - 03:16 PM.

  • 0

Advertisements


#2
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
Click here to download SmitfraudFix (by S!Ri). Extract all the files to your Destop. A folder named SmitfraudFix will be created on your Desktop.

Click here to download System Security Suite. Extract it from the zip file into a folder.

Click here to download ewido security suite - it is a trial version of the program.
  • Install ewido security suite
  • When installing, under "Additional Options" uncheck "Install background guard" and "Install scan via context menu".
  • Launch ewido, there should be an icon on your desktop double-click it.
  • The program will now go to the main screen
You will need to update ewido to the latest definition files.
  • On the left hand side of the main screen click update
  • Then click on Start Update
The update will start and a progress bar will show the updates being installed. Do NOT run a scan yet. Exit the program.

Open the SmitfraudFix folder and double-click smitfraudfix.cmd
Select option #1 - Search by typing 1 and press Enter
This program will scan large amounts of files on your computer for known patterns so please be patient while it works. When it is done, the results of the scan will be displayed and it will create a log named rapport.txt in the root of your drive, eg: Local Disk C: or partition where your operating system is installed. Please post that log in your next reply.

IMPORTANT: Do NOT run any other options until you are asked to do so!
  • 0

#3
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
SmitFraudFix v2.47

Scan done at 17:25:10.71, Thu 05/25/2006
Run from C:\Documents and Settings\Jose Andres\Desktop\SmitfraudFix
OS: Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
Fix ran in normal mode

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\system


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\Web


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\system32

C:\WINNT\system32\atmclk.exe FOUND !
C:\WINNT\system32\dcomcfg.exe FOUND !
C:\WINNT\system32\hp????.tmp FOUND !
C:\WINNT\system32\ld????.tmp FOUND !
C:\WINNT\system32\ot.ico FOUND !
C:\WINNT\system32\regperf.exe FOUND !
C:\WINNT\system32\simpole.tlb FOUND !
C:\WINNT\system32\stdole3.tlb FOUND !
C:\WINNT\system32\1024\ FOUND !

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Start Menu


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\DOCUME~1\JOSEAN~1\FAVORI~1

C:\DOCUME~1\JOSEAN~1\FAVORI~1\Antivirus Test Online.url FOUND !

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Program Files


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Corrupted keys


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop Components

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components\0]
"Source"="About:Home"
"SubscribedURL"="About:Home"
"FriendlyName"="My Current Home Page"


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Sharedtaskscheduler
!!!Attention, following keys are not inevitably infected!!!

SrchSTS.exe by S!Ri
Search SharedTaskScheduler's .dll

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\SharedTaskScheduler]
"{0c7416f0-dd23-420f-97f5-aae352ea2bf1}"="glochid"

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{0c7416f0-dd23-420f-97f5-aae352ea2bf1}\InProcServer32]
@="C:\WINNT\System32\wfkduei.dll"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\CLSID\{0c7416f0-dd23-420f-97f5-aae352ea2bf1}\InProcServer32]
@="C:\WINNT\System32\wfkduei.dll"


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Scanning wininet.dll infection


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» End
  • 0

#4
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
Could you submit a file for analysis please. Click on this link: http://siri.urz.free.fr/upload/

In the form: "fichier", copy/paste this bold text:

C:\WINNT\System32\wfkduei.dll

Then click on the Upload button and wait until the upload is complete.

Let me know when this has been done.
  • 0

#5
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
Thje file size is too big I cant upload it. Then I searched for the file and it says the dll doesnt even exist. And to add to my problem, now everytime I boot up the computer, I get this error message saying

savedump.exe - Entry Point Not Found

The procedure entry point SymSetSymWithAddr64 could not be located in the dynamic link library DBGHELP.dll.

Edited by pepjag, 27 May 2006 - 08:40 AM.

  • 0

#6
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
OK, lets proceed with the fix anyway.

Please print out or copy these instructions/tutorial to Notepad as the internet will not be available to you at certain points of the removal process (whilst in Safe Mode). Make sure to work through all the Steps in the exact order in which they are listed below. If there's anything that you don't understand, ask your question(s) before moving on with the fixes.

Reboot into Safe Mode. You can get there by restarting your computer and continually tapping F8 until a menu appears. Use your arrow to highlight Safe Mode then hit enter.

Launch ewido again:
  • Click on scanner
  • Click on Complete System Scan and the scan will begin (do not open any folders or open the windows control panel while the scan is in progress).
  • While the scan is in progress you will be prompted to clean files, click OK
  • When it asks if you want to clean the first file, put a check in the lower left corner of the box that says "Perform action on all infections" then choose clean and click OK.
  • Once the scan has completed, there will be a button located on the bottom of the screen named Save report
  • Click Save report.
  • Save the report .txt file to your desktop.
Now close ewido.

Open the SmitfraudFix Folder, then double-click smitfraudfix.cmd file to start the tool.
Select option #2 - Clean by typing 2 and press Enter.
Wait for the tool to complete and disk cleanup to finish.
You will be prompted : "Registry cleaning - Do you want to clean the registry ?" answer Yes by typing Y and hit Enter.
The tool will also check if wininet.dll is infected. If a clean version is found, you will be prompted to replace wininet.dll. Answer Yes to the question "Replace infected file ?" by typing Y and hit Enter.

A reboot may be needed to finish the cleaning process, if you computer does not restart automatically please do it yourself manually.

When back in Normal Mode, click Start>Settings>Control Panel>Display>Desktop>Customize Desktop>Web and uncheck "Security Info" if present.

Open System Security Suite and doubleclick on sss.exe. Check the boxes under the 'Items to Clear' tab and click 'Clear Selected Items'. You will be prompted to reboot, do so.

Please post the new rapport.txt log along with a new HijackThis Log and the Ewido Log in your next reply.
  • 0

#7
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
Ok. My friend got rid of the problem. But the:

savedump.exe - Entry Point Not Found

The procedure entry point SymSetSymWithAddr64 could not be located in the dynamic link library DBGHELP.dll.

message is still there. And now i have to press ctrl alt del to get to the login screen but I never had to do it before.
  • 0

#8
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
What did you do that caused the message to start?
  • 0

#9
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
I have no idea. It happened after I dled the Media Codec I think. But system restore didnt help.
  • 0

#10
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
Could you run Option 1 in smitfraudfix again and post the new rapport.txt?
  • 0

Advertisements


#11
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
SmitFraudFix v2.50

Scan done at 16:05:38.37, Mon 05/29/2006
Run from C:\Documents and Settings\Jose Andres\Desktop\SmitfraudFix
OS: Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600] - Windows_NT
Fix ran in normal mode

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\system


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\Web


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINNT\system32

C:\WINNT\system32\atmclk.exe FOUND !
C:\WINNT\system32\dcomcfg.exe FOUND !
C:\WINNT\system32\hp???.tmp FOUND !
C:\WINNT\system32\hp????.tmp FOUND !
C:\WINNT\system32\simpole.tlb FOUND !
C:\WINNT\system32\stdole3.tlb FOUND !

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Start Menu


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\DOCUME~1\JOSEAN~1\FAVORI~1


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Program Files


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Corrupted keys


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop Components

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components\0]
"Source"="About:Home"
"SubscribedURL"="About:Home"
"FriendlyName"="My Current Home Page"


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Sharedtaskscheduler
!!!Attention, following keys are not inevitably infected!!!

SrchSTS.exe by S!Ri
Search SharedTaskScheduler's .dll

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Scanning wininet.dll infection


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» End
  • 0

#12
Daemon

Daemon

    Security Expert

  • Retired Staff
  • 4,356 posts
  • MVP
You are still infected. Follow my instructions here:

http://www.geekstogo...ndpost&p=683568
  • 0

#13
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
SmitFraudFix v2.50

Scan done at 21:07:42.69, Mon 05/29/2006
Run from C:\Documents and Settings\Jose Andres\Desktop\SmitfraudFix
OS: Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600] - Windows_NT
Fix ran in safe mode

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Before SmitFraudFix
!!!Attention, following keys are not inevitably infected!!!

SrchSTS.exe by S!Ri
Search SharedTaskScheduler's .dll

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Killing process


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Deleting infected files

C:\WINNT\system32\dcomcfg.exe Deleted
C:\WINNT\system32\hp???.tmp Deleted
C:\WINNT\system32\simpole.tlb Deleted
C:\WINNT\system32\stdole3.tlb Deleted

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Generic Renos Fix

GenericRenosFix by S!Ri


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Deleting Temp Files


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Registry Cleaning

Registry Cleaning done.

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» After SmitFraudFix
!!!Attention, following keys are not inevitably infected!!!

SrchSTS.exe by S!Ri
Search SharedTaskScheduler's .dll


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» End



Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 9:21:50 PM, on 5/29/2006
Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000)

Running processes:
C:\WINNT\System32\smss.exe
C:\WINNT\system32\winlogon.exe
C:\WINNT\system32\services.exe
C:\WINNT\system32\lsass.exe
C:\WINNT\System32\ibmpmsvc.exe
C:\WINNT\system32\svchost.exe
C:\WINNT\System32\svchost.exe
C:\WINNT\System32\ccs.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
C:\WINNT\system32\spoolsv.exe
C:\WINNT\System32\Ati2evxx.exe
C:\WINNT\system32\cisvc.exe
C:\Program Files\ewido anti-malware\ewidoctrl.exe
C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\NPROTECT.EXE
C:\WINNT\System32\QCONSVC.EXE
C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\SPEEDD~1\NOPDB.EXE
C:\WINNT\system32\ZONELABS\vsmon.exe
C:\WINNT\Explorer.EXE
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
C:\PROGRA~1\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPHKMGR.exe
C:\WINNT\AGRSMMSG.exe
C:\Program Files\VERITAS Software\Update Manager\sgtray.exe
C:\WINNT\system32\dla\tfswctrl.exe
C:\Program Files\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPONSCR.exe
C:\Program Files\Common Files\AOL\1138586294\ee\AOLSoftware.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe
C:\Program Files\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY_1\TpScrex.exe
C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe
C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
C:\Program Files\Zone Labs\ZoneAlarm\zlclient.exe
C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe
C:\Program Files\Cisco Aironet\adu.exe
C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe
C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Distillr\acrotray.exe
C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msnmsgr.exe
C:\WINNT\System32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Hijackthis\HijackThis.exe
C:\WINNT\System32\wuauclt.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\windows\system32\blank.htm
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\windows\system32\blank.htm
R3 - URLSearchHook: AOLTBSearch Class - {EA756889-2338-43DB-8F07-D1CA6FB9C90D} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: (no name) - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: DriveLetterAccess - {5CA3D70E-1895-11CF-8E15-001234567890} - C:\WINNT\system32\dla\tfswshx.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll
O2 - BHO: AOL Toolbar Launcher - {7C554162-8CB7-45A4-B8F4-8EA1C75885F9} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O2 - BHO: NAV Helper - {A8F38D8D-E480-4D52-B7A2-731BB6995FDD} - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O2 - BHO: AcroIEToolbarHelper Class - {AE7CD045-E861-484f-8273-0445EE161910} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O3 - Toolbar: Adobe PDF - {47833539-D0C5-4125-9FA8-0819E2EAAC93} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O3 - Toolbar: AOL Toolbar - {DE9C389F-3316-41A7-809B-AA305ED9D922} - C:\Program Files\AOL\AOL Toolbar 3.0\aoltb.dll
O3 - Toolbar: &Radio - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINNT\System32\msdxm.ocx
O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {C4069E3A-68F1-403E-B40E-20066696354B} - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPLpr] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPEnh] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ATIModeChange] Ati2mdxx.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Synchronization Manager] mobsync.exe /logon
O4 - HKLM\..\Run: [TPHOTKEY] C:\PROGRA~1\ThinkPad\PkgMgr\HOTKEY\TPHKMGR.exe
O4 - HKLM\..\Run: [TP4EX] tp4ex.exe
O4 - HKLM\..\Run: [AGRSMMSG] AGRSMMSG.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Tgcmd] "C:\Program Files\Support.com\bin\tgcmd.exe /server"
O4 - HKLM\..\Run: [ConfigSafe] C:\CFGSAFE\NTFSCLUP.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [CSScheduleCheck] C:\CFGSAFE\SCHWIZEX.EXE -CHECK
O4 - HKLM\..\Run: [StorageGuard] "C:\Program Files\VERITAS Software\Update Manager\sgtray.exe" /r
O4 - HKLM\..\Run: [dla] C:\WINNT\system32\dla\tfswctrl.exe
O4 - HKLM\..\Run: [HostManager] C:\Program Files\Common Files\AOL\1138586294\ee\AOLSoftware.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SSC_UserPrompt] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
O4 - HKLM\..\Run: [Zone Labs Client] C:\Program Files\Zone Labs\ZoneAlarm\zlclient.exe
O4 - HKLM\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [ADU] "C:\Program Files\Cisco Aironet\adu.exe" -nogui
O4 - HKLM\..\Run: [iTunesHelper] "C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [Aim6] "C:\Program Files\Common Files\AOL\Launch\AOLLaunch.exe" /d locale=en-US ee://aol/imApp
O4 - HKCU\..\Run: [Norton SystemWorks] "C:\Program Files\Norton SystemWorks\cfgwiz.exe" /GUID {05858CFD-5CC4-4ceb-AAAF-CF00BF39736A} /MODE CfgWiz
O4 - HKCU\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
O4 - HKCU\..\Run: [BgMonitor_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}] "C:\Program Files\Common Files\Ahead\lib\NMBgMonitor.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe" /WinStart
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msnmsgr.exe" /background
O4 - Global Startup: Acrobat Assistant.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0\Distillr\acrotray.exe
O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel present
O8 - Extra context menu item: &AOL Toolbar Search - c:\program files\aol\aol toolbar 3.0\resources\en-US\local\search.html
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O16 - DPF: {17492023-C23A-453E-A040-C7C580BBF700} (Windows Genuine Advantage Validation Tool) - http://go.microsoft....k/?linkid=48835
O16 - DPF: {6414512B-B978-451D-A0D8-FCFDF33E833C} (WUWebControl Class) - http://update.micros...b?1138319139993
O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://update.micros...b?1138486575604
O16 - DPF: {7F8C8173-AD80-4807-AA75-5672F22B4582} (ICSScanner Class) - http://download.zone...canner37570.cab
O16 - DPF: {B495C654-5860-45D4-8EAA-5663B9393F33} (OVA Class) - http://go.microsoft....k/?linkid=49480
O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - "C:\PROGRA~1\MSNMES~1\msgrapp.dll" (file missing)
O23 - Service: Ati HotKey Poller - Unknown owner - C:\WINNT\System32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: Symantec Event Manager (ccEvtMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
O23 - Service: Cisco Configuration Service (CCS) - Unknown owner - C:\WINNT\System32\ccs.exe
O23 - Service: Symantec Settings Manager (ccSetMgr) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
O23 - Service: ewido security suite control - ewido networks - C:\Program Files\ewido anti-malware\ewidoctrl.exe
O23 - Service: IBM PM Service (IBMPMSVC) - Unknown owner - C:\WINNT\System32\ibmpmsvc.exe
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: iPodService - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
O23 - Service: Norton AntiVirus Auto-Protect Service (navapsvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
O23 - Service: Norton AntiVirus Firewall Monitor Service (NPFMntor) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
O23 - Service: Norton UnErase Protection (NProtectService) - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\NPROTECT.EXE
O23 - Service: Norton Protection Center Service (NSCService) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Console\NSCSRVCE.EXE
O23 - Service: QCONSVC - Unknown owner - C:\WINNT\System32\QCONSVC.EXE
O23 - Service: Symantec AVScan (SAVScan) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Norton SystemWorks\Norton AntiVirus\SAVScan.exe
O23 - Service: Symantec Network Drivers Service (SNDSrvc) - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
O23 - Service: SPBBCSvc - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
O23 - Service: Speed Disk service - Symantec Corporation - C:\PROGRA~1\NORTON~1\NORTON~2\SPEEDD~1\NOPDB.EXE
O23 - Service: Symantec Core LC - Symantec Corporation - C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
O23 - Service: TrueVector Internet Monitor (vsmon) - Zone Labs, LLC - C:\WINNT\system32\ZONELABS\vsmon.exe
  • 0

#14
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
---------------------------------------------------------
ewido anti-malware - Scan report
---------------------------------------------------------

+ Created on: 9:03:57 PM, 5/29/2006
+ Report-Checksum: F1DF5D1F

+ Scan result:

HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F79FD28E-36EE-4989-AA61-9DD8E30A82FA} -> Trojan.Small : Cleaned with backup
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\VisualStudio\Analyzer\Events\{6C736D71-BCBF-11D0-8A23-00AA00B58E10} -> Adware.CoolWebSearch : Cleaned with backup
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objecta\{f79fd28e-36ee-4989-aa61-9dd8e30a82fa} -> Trojan.Small : Cleaned with backup
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{f79fd28e-36ee-4989-aa61-9dd8e30a82fa} -> Trojan.Small : Cleaned with backup
C:\WINNT\system32\atmclk.exe -> Trojan.Small : Cleaned with backup
C:\Documents and Settings\Jose Andres\Cookies\jose [email protected][1].txt -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
C:\Documents and Settings\Jose Andres\Cookies\jose andres@2o7[2].txt -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
C:\Documents and Settings\Jose Andres\Cookies\jose [email protected][2].txt -> TrackingCookie.Euroclick : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.27:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.28:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.29:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.30:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.31:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.32:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.33:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.34:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.35:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
-> : Error during cleaning
:mozilla.37:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.38:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.39:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.40:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.42:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
-> : Error during cleaning
:mozilla.61:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.79:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.92:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.93:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.94:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.95:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.96:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.97:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.98:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.99:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.100:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.102:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.130:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
-> : Error during cleaning
:mozilla.137:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.160:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.161:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.162:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.163:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.164:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.165:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.166:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.182:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.184:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.203:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.204:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
-> : Error during cleaning
:mozilla.206:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.212:C:\Documents and Settings\Jose Andres\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\a3pvb3zh.default\cookies.txt -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.40:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.99:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.121:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.134:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.168:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.208:C:\Recycled\NPROTECT\00001779.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.7:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.16:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.39:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.59:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.70:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.98:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.121:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.133:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.167:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.169:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.190:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.206:C:\Recycled\NPROTECT\00001780.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.6:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.16:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.39:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.59:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.70:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.98:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.121:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.133:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.167:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.169:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.190:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.206:C:\Recycled\NPROTECT\00001781.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.16:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.39:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.59:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.70:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.98:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.121:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.133:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.167:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.169:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.190:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.206:C:\Recycled\NPROTECT\00001783.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.40:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.99:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.121:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.134:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.168:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.207:C:\Recycled\NPROTECT\00001784.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.17:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.24:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.27:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.28:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.29:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.30:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.47:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.60:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.69:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.70:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.71:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.72:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.78:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.79:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.80:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.81:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.122:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.128:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.129:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.130:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.148:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.159:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.160:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.161:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.162:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.163:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.175:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.177:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.198:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.199:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.200:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.201:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.207:C:\Recycled\NPROTECT\00001785.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.18:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.19:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001790.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPRO
  • 0

#15
pepjag

pepjag

    Member

  • Topic Starter
  • Member
  • PipPip
  • 42 posts
:mozilla.189:C:\Recycled\NPROTECT\00001388.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.190:C:\Recycled\NPROTECT\00001388.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.191:C:\Recycled\NPROTECT\00001388.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.192:C:\Recycled\NPROTECT\00001388.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.206:C:\Recycled\NPROTECT\00001388.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.7:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.30:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.43:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.44:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.45:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.50:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.51:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.57:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.93:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.98:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.99:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.100:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.102:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.128:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.133:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.134:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.135:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
-> : Error during cleaning
:mozilla.137:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.148:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.163:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.165:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.186:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.187:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.188:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.189:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.203:C:\Recycled\NPROTECT\00001389.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.22:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.31:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.44:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.45:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.46:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.51:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.52:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.53:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.57:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.58:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.69:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.94:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.99:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.100:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.102:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.103:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.104:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.105:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.116:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.129:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.134:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.135:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.137:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.138:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.139:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.140:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.148:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.149:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.150:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.151:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.164:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.166:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.187:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.188:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.189:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.190:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.204:C:\Recycled\NPROTECT\00001390.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.196:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.210:C:\Recycled\NPROTECT\00001392.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.196:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.210:C:\Recycled\NPROTECT\00001393.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.196:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.210:C:\Recycled\NPROTECT\00001398.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.196:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.210:C:\Recycled\NPROTECT\00001399.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.7:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.11:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.196:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Fastclick : Cleaned with backup
:mozilla.210:C:\Recycled\NPROTECT\00001402.MOZ -> TrackingCookie.Yieldmanager : Cleaned with backup
:mozilla.8:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.9:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Doubleclick : Cleaned with backup
:mozilla.10:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.12:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.13:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.14:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Questionmarket : Cleaned with backup
:mozilla.15:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Atdmt : Cleaned with backup
:mozilla.20:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.21:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.23:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.25:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.26:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Advertising : Cleaned with backup
:mozilla.41:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Revenue : Cleaned with backup
:mozilla.54:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.55:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.56:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Hitbox : Cleaned with backup
:mozilla.61:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.62:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.63:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.64:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.65:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.66:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.67:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.68:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Trafficmp : Cleaned with backup
:mozilla.73:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Falkag : Cleaned with backup
:mozilla.74:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.75:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Com : Cleaned with backup
:mozilla.76:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Bluestreak : Cleaned with backup
:mozilla.101:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Mediaplex : Cleaned with backup
:mozilla.106:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.107:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.108:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.109:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.110:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.111:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.112:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.113:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.114:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.115:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Casalemedia : Cleaned with backup
:mozilla.117:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.118:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.119:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.120:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Pointroll : Cleaned with backup
:mozilla.123:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.124:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.125:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.136:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tacoda : Cleaned with backup
:mozilla.141:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.142:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.143:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Ru4 : Cleaned with backup
:mozilla.144:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.145:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.146:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.147:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Serving-sys : Cleaned with backup
:mozilla.152:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.153:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.154:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.155:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.156:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.157:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.158:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Tribalfusion : Cleaned with backup
:mozilla.170:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Spylog : Cleaned with backup
:mozilla.172:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.Hotlog : Cleaned with backup
:mozilla.193:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.247realmedia : Cleaned with backup
:mozilla.194:C:\Recycled\NPROTECT\00001403.MOZ -> TrackingCookie.2o7 : Cleaned with backup
:mozilla.195:C:\Recycled
  • 0






Similar Topics

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

As Featured On:

Microsoft Yahoo BBC MSN PC Magazine Washington Post HP